O společnosti

Dovolte nám představit naši firmu:

Firma SEC electronic (čti: eS-É-Cé elektronik), byla založena krátce po "sametové" revoluci na jaře 1991, jako servisní elektronické středisko (Service Electronic Center).

Vznikla na základě dlouholetého tajeného servisu televizní a audiovizuální techniky ve sklepních prostorech ale i na základě profesních zkušeností v oblasti výpočetní techniky, měřících přístrojů, specielní techniky AV a techniky vojenské v bývalé Tesle Pardubice.

Servisem (byl dán základ vzniku firmy), byl vždy kladen důraz na profesionální přístup k opravám a kvalitě provedené práce. Podporou servisu bylo dobré technické zázemí, přístrojové vybavení, dlouholeté zkušenosti servisních techniků, SW, kontrolní postupy a evidence, které odpovídají požadavkům ISO 9001.

Na základě kvalifikačních školení v zahraničí (Coherent, Storz, Mitsubishi) a získání Koncesované živnosti, byla rozšířena činnost o Servis lékařských přístrojů.

Z původních kancelářských a servisních prostorů v ulici B. Němcové 231, se firma přemístila do provozovny Štrosova 833 a servis byl rozšířen o činnost prodejní.

Kalibrace a servis měřících přístrojů je zajištěn techniky s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Jsou prováděny opravy a kalibrace přístrojů základních elektrických, vysokofrekvenčních a revizních veličin. Metrologické postupy a veškeré kalibrace měřidel jsou prováděny s etalony navázanými na státní etalonáž.

Rozvoj firmy a nedostatečné prostory rozhodly o výstavbě nové provozovny. Na podzim 1996 byla slavnostně za účasti primátora města otevřena nová provozovna v Pardubickém regionu - Dražkovice. Výstavbou nové provozovny byla posílena divize spotřební elektroniky. Posiluje specializace na špičkové značky v oblasti spotřební elekroiky Sony, Bose, Pioneer, Schwaiger. Jsou prováděny kompletní montážní dodávky včetně satelitních televizních rozvodů.

V roce 2003 nově otevřena pobočka - specializovaná prodejna Sony (v centru města). V roce 2006 otevřena nová prodejna SONY centrum v Nákupní Galerii Pardubice. Specializovaná prodejna SONY patří do evropské sítě prodejen, pod záštitou Sony Czech.

za SEC electronic

Vlastimil REMSA

 

 

 

Soubory ke stažení

Divize Dražkovice

SEC electronic s.r.o.
E-shop AV
soan.cz

Dražkovice 155
533 33 Pardubice

GSM: + 420 603 299 555

drazkovice@secel.cz

Divize Karlovina

SEC electronic s.r.o.
E-shop
meraky.eu

Arnošta z Pardubic 2762
530 02 Pardubice

GSM: + 420 603 245 230

karlovina@secel.cz